برگزاری جلسه آشنایی با درمان های نوین

درمان شب ادراری کودکان
شب ادراری کودکان
98/02/26
مشاوره-تحصیلی-تلفنی-مرکز-مشاوره-،-نوروفیدبک-و-روانشناسی-کرانه-خرد-۸۸۵۴۸۹۶۰
مشاوره تحصیلی تلفنی
98/02/26

برگزاری جلسه آشنایی با درمان های نوین

برگزار شد!

 

برگزاری جلسه آشنایی با درمان های نوین

طبق وعده، در تاریخ بیست و ششم اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۸ اولین جلسه آشنایی با درمانهای تکنولوژیک؛ نوروفیدبک ، بیو فیدبک ، tDCS و ارزیابی نقشه مغزی QEEG با حضور جمعی از علاقمندان در مرکز مشاوره، نوروفیدبک و روانشناسی کرانه خرد برگزار گردید.

در این جلسه به سوالات متداول و رایج و دغدغه های مراجعین پاسخ داده شد. بنابر استقبال شرکت کنندگان و پیشنهاد روانشناسان شرکت کننده در جلسه، مبنی بر برگزاری دوره های نوروفیدبک مقدماتی، بزودی در این زمینه برنامه ریزی ها لازم صورت خواهد گرفت و مراتب در سایت اعلام خواهد شد.

 


 

مرکز مشاوره ، نوروفیدبک و روانشناسی کرانه خرد

مرکز مشاوره ، نوروفیدبک و روانشناسی کرانه خرد واقع در منطقه ۶ خیابان قائم مقام فراهانی کوچه دهم پلاک ۲۴ طبقه سوم، واحد ۱۰


درباره سایت


مرکز مشاوره ، نوروفیدبک و روانشناسی کرانه خرد با مجوز بهزیستی در سال ۱۳۹۶ و با بهره گیری از کادر مجرب شروع به کار کرد. مسئولیت فنی این مجموعه را دکتر مریم شاهرخی ،دانش آموخته روان شناسی بالینی عهده دار هستند. در این مرکز خدمات روان درمانی انفرادی ، مشاوره کودک و نوجوان ، مشاوره خانواده ، نوروفیدبک ، بیوفیدبک ، آزمون های روانشناختی ، کارورزی ، گفتار درمانی و بازی درمانی ارائه می گردد.

تماس با مرکز


تهران – خیابان شهید بهشتی ، خیابان قائم مقام فراهانی ، کوچه دهم، پلاک ۲۴ (ساختمان ۵) طبقه سوم، واحد ۱۰
تلفن تماس: ۸۸۵۲۲۴۱۰ – ۸۸۵۴۸۹۶۰

محمد پورعابدین
محمد پورعابدین
علاقه مند به علوم جدید و ناشناخته، طبیعت و گردشگری، هوا فضا و علوم ارتباطات.

دیدگاه ها بسته شده است