جلسه دوم رایگان درمان های نوین

جلسه رایگان آشنایی با درمان های نوین
98/05/24
کارگاه رایگان مادر و فرزند
98/05/24

جلسه دوم رایگان درمان های نوین

برگزاری دومین جلسه رایگان آشنایی با درمان های نوین در مرکز مشاوره و روانشناسی کرانه خرد

با موفقیت برگزار شد!

 

برگزاری دومین جلسه آشنایی با درمان های نوین

طبق وعده، در روز پنج شنبه بیست و چهارم مرداد ماه ۱۳۹۸ دومین جلسه آشنایی با درمانهای تکنولوژیک؛ نوروفیدبک ، بیو فیدبک ، tDCS و ارزیابی نقشه مغزی QEEG با حضور جمعی از علاقمندان در مرکز مشاوره، نوروفیدبک و روانشناسی کرانه خرد برگزار گردید.

در این جلسه نیز به مانند جلسه گذشته به سوالات متداول و رایج و دغدغه های مراجعین پاسخ داده شد. بنابر استقبال شرکت کنندگان و پیشنهاد شرکت کنندگان در جلسه، مبنی بر برگزاری دوره های نوروفیدبک مقدماتی، بزودی در این زمینه برنامه ریزی ها لازم صورت خواهد گرفت و مراتب در سایت اعلام خواهد شد.

 

  

مرکز مشاوره ، نوروفیدبک و روانشناسی کرانه خرد

مرکز مشاوره ، نوروفیدبک و روانشناسی کرانه خرد واقع در منطقه ۶ خیابان قائم مقام فراهانی کوچه دهم پلاک ۲۴ طبقه سوم، واحد ۱۰


درباره سایت


مرکز مشاوره ، نوروفیدبک و روانشناسی کرانه خرد با مجوز بهزیستی در سال ۱۳۹۶ و با بهره گیری از کادر مجرب شروع به کار کرد. مسئولیت فنی این مجموعه را دکتر مریم شاهرخی ،دانش آموخته روان شناسی بالینی عهده دار هستند. در این مرکز خدمات روان درمانی انفرادی ، مشاوره کودک و نوجوان ، مشاوره خانواده ، نوروفیدبک ، بیوفیدبک ، آزمون های روانشناختی ، کارورزی ، گفتار درمانی و بازی درمانی ارائه می گردد.

تماس با مرکز


تهران – خیابان شهید بهشتی ، خیابان قائم مقام فراهانی ، کوچه دهم، پلاک ۲۴ (ساختمان ۵) طبقه سوم، واحد ۱۰
تلفن تماس: ۸۸۵۲۲۴۱۰ – ۸۸۵۴۸۹۶۰

محمد پورعابدین
محمد پورعابدین
علاقه مند به علوم جدید و ناشناخته، طبیعت و گردشگری، هوا فضا و علوم ارتباطات.

دیدگاه ها بسته شده است