مشاوره تلفنی ازدواج

مشاوره-تحصیلی-تلفنی-مرکز-مشاوره-،-نوروفیدبک-و-روانشناسی-کرانه-خرد-۸۸۵۴۸۹۶۰
مشاوره تحصیلی
۹۸/۰۳/۱۹
مشاوره تلفنی خیانت و طلاق مرکز مشاوره نوروفیدبک و روانشناسی کرانه خرد ۸۸۵۲۲۴۱۰
مشاوره تلفنی خیانت و طلاق
۹۸/۰۳/۲۰

مشاوره تلفنی ازدواج

مشاوره تلفنی ازدواج مرکز مشاوره نوروفیدبک و روانشناسی کرانه خرد ۸۸۵۲۲۴۱۰

مشاوره تلفنی ازدواج مرکز مشاوره نوروفیدبک و روانشناسی کرانه خرد ۸۸۵۲۲۴۱۰

مشاوره تلفنی ازدواج

مشاوره تلفنی ازدواج

مشاوره تلفنی پیش از ازدواج

در حال حاضر اکثر افراد ضرورت مشاوره تلفنی پیش از ازدواج و انتخاب را می دانند. با پیچیده تر شدن روابط انسانی انتخاب ها نیز دشوار تر شده اند وضرورت  سنجش های پیش از هر انتخابی بیش از پیش نمایان هستند، مراجعه دو نفره به مشاوره  زمانی که هنوزارتباطی شکل نگرفته و پیشنهادی مطرح نگردیده نتیجه مناسبی نخواهد داشت.  همان طور که مراجعه افراد بعد از مدت ها حرف زدن و رابطه داشتن و شکل گرفتن علاقه، تاثیر چندانی ندارد، بنابراین بهترین زمان برای مراجعه به مشاور زمانی است که فرد آمادگی دارد و حداقل ۸ تا ۱۰ساعت با طرف مقابل درباره مسائل مختلف گفت وگو کرده است.

مشاوره تلفنی پیش از ازدواج مرکز مشاوره نوروفیدبک و روانشناسی کرانه خرد ۸۸۵۲۲۴۱۰

زن و مرد در مرحله اول به لحاظ سلامت روان ارزیابی شوند. سپس تناسب سبکهای رفتاری، خانوادگی، و همچنین سبک زندگی و تحصیلات باید مورد بررسی قرار بگیرند.

زن و مرد در مرحله اول به لحاظ سلامت روان ارزیابی شوند. سپس تناسب سبکهای رفتاری، خانوادگی، و همچنین سبک زندگی و تحصیلات باید مورد بررسی قرار بگیرند. که اگر این مرحله مثبت بود در مراحل دیگر باید دیدگاه کلی و رویکرد فرد به زندگی، طرز تصمیم گیری و اهداف اساسی و اولویت های هر کدام، و سرگرمی و تفریحاتی که می خواهند داشته باشند و لحظات مشترکشان مورد ارزیابی قرار می گیرد.

درنهایت مشاور ارزیابی خود را به طرفین اعلام نموده وآنها را از چالشها و خطرات احتمالی پیش رو آگاه می سازد تا بدانند در صورت اخذ تصمیم مثبت یا منفی راههای پیش روی آنها چه خواهد بود.

مشاوره تلفنی زوجین

زمانی که زن و شوهر زندگی را با عشق آغاز می کنند به سختی برایشان قابل باور است که چه سختی ها و مشکلاتی سر راهشان کمین کرده است. با فروکش کردن احساسات شیرین و پر هیجان، راه دشوار ساختن تفاهم و بنا نهادن بنیان زندگی نمودار می گردد. ایده آل این است که از ابتدا زوجین به دشواری های راه آگاه باشند ولی بسیار پیش می آید که مشکلاتی غیر منتظره نیز در راه نمایان شوند.

چه زمانی به مشاور مراجعه کنیم؟

  • زمانی که در می یابید مشاجرات ،زمان زیادی از وقت شما را بخود اختصاص داده اند.
  • زمانی که اعتماد بین زوجین خدشه دار شده است. این خدشه ممکن است بدلیل داشتن روابط عاطفی موازی یا پنهانکاری در مسایل مالی و طرحها و اهداف زندگی باشد.
  • زمانی که کیفیت رابطه عاطفی بین زوجین رو به کاهش نهاده و طرفین احساس سردی در روابط عاطفی دارند.
  • زمانی که صمیمیت بین دو طرف کاهش یافته و تمایلی برای در میان گذاشتن و تبادل نظر وجود ندارد.

 

محمد پورعابدین
محمد پورعابدین
علاقه مند به علوم جدید و ناشناخته، طبیعت و گردشگری، هوا فضا و علوم ارتباطات.

دیدگاه ها بسته شده است